Главная / Фото / В Австралії сфотографували політ інопланетянина

В Австралії сфотографували політ інопланетянина

Австралійський фотограф-аматор зобразив політ істоти, схожої на гуманоїда з реактивним ранцем. Інцидент стався недалеко від готелю в Кернс.


Фотографію зробили ще 13 листопада, коли чоловік вийшов на балкон поснідати. Він побачив, як з невеликого острова в океані піднявся в повітря дивний об’єкт. Фотограф відразу ж поспішив зафіксувати НЛО, використовуючи оптичний зум. В результаті йому вдалося зробити декілька досить хороших кадрів, перш ніж невідоме істота відлетіло за горизонт у протилежний від міста бік.

В Австралии сфотографировали полет инопланетянина
Після детального вивчення знімків австралієць зрозумів, що йому вдалося зафіксувати момент польоту гуманоїда на якомусь механізмі, що нагадує реактивний ранець. Експерти, які оглянули матеріал, вказали на наявність на тілі істоти чорного скафандра, можливо для захисту від атмосфери Землі. У експертів з позаземних цивілізацій не виникає сумнівів в інопланетному походженні об’єкта. Найімовірніше, пояснили вони, фотографу вдалося зловити справжнього розвідника інопланетян.

Кернс — місто в північно-східній частині австралійського штату Квінсленд, центр однойменного району місцевого самоврядування.

 

 
comments powered by HyperComments