Главная / Здоров'я / В Австралії вживають найбільше наркотиків, а в США – алкоголю

В Австралії вживають найбільше наркотиків, а в США – алкоголю

 
 

Австралійські вчені провели вивчення шкідливих звичок у різних країнах і представили доповідь, що містить дані про поширеність вживання алкоголю, куріння, наркотиків та азартних ігор.

23602d80cfcb511cec16ccec7ab291ce

Дослідження показало, що австралійці курять менше тютюну і п’ють менше алкоголю, ніж англійці, але приймають більше наркотиків. Було встановлено, що 10,3% австралійців курять коноплю, принаймні, один раз в 12 місяців, порівняно з 5%-7% людей у Великобританії. Екстазі в Австралії вживають 3% населення, у порівнянні з 1,1%-1,7% у Великобританії. Крім того, 2,1% австралійців використовують амфетамін хоча б один раз у 12 місяців порівняно з 1,1%-1,7% британців.

Читайте також: 

Як не дивно, але доповідь показала, що алкоголь і паління є найбільш поширеними шкідливими звичками по всьому світу. Приблизно 84% австралійців вживають алкоголь, принаймні, один раз в 12 місяців порівняно з 83,9% людей у Великобританії та 68,9% людей в США. Тим не менш, 3,7% австралійців вважають, що мають розлади, пов’язані з алкоголем, порівняно з 12,1% жителів США і 7,8% жителів Великобританії. Австралійці також палять менше порівняно з англійцями, але паління все ще є відносно поширеним – 20% австралійців курять тютюн, принаймні, один раз в 12 місяців порівняно з 22% британців.

Фахівці попереджають, що алкоголь і тютюн викликають кожен рік більшість випадків смертей у всьому світі.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments