Главная / Фото / В Індії народилася дитина-русалка (фото)

В Індії народилася дитина-русалка (фото)

23-річна індіанка Міскура Бібі народжувала на початку грудня в державній клініці Chittaranjan Deva Sadan Hospital в Калькутті. До пологів вона не відвідувала консультацію, не робила УЗД і тому не знала, в якому стані перебуває її плід. Побачивши новонародженого, вона ледь не зомліла від жаху.

У жінки народилася дитина з так званим синдромом русалки або сіреномелією і це всього другий офіційно задокументований випадок народження дитини з подібною аномалією в Індії.

Через синдром русалки у дитини недорозвинені кістки тазу, а обидві ноги з’єднані в одну кінцівку. Так як у немовляти не було видимих статевих органів, ніхто навіть не міг встановити якої вона статі.

В Индии родился младенец-русалка

Дитина померла через чотири години після народження через аномалій несумісні з життям. У немовлят з таким синдромом дуже великий відсоток смертності через недорозвиненість шлунково-кишкового тракту, сечового міхура і нирок.

В Индии родился младенец-русалка

Випадки, коли діти з таким синдромом жили хоча б кілька років, одиничні і є наслідком проведення безлічі складних операцій. Так, американська дівчинка Шайло Пепін, яка страждала сіреномелією, прожила більше 10 років, померши у 2009 році.

У світі відомі ще дві людини, які пережили хірургічну операцію і зуміли відновитися: американка Тіффані Йоркс (нар. 1980 або 1981), перенесла операцію у віці одного року, і перуанка Мілагрос Серрон (нар. 2004), яка перенесла три складні операції за п’ять років. Однак якщо Тіффані не навчилася ходити, то Мілагрос це виявилося під силу.

 
comments powered by HyperComments