Главная / Здоров'я / В найближчому майбутньому жінки перестануть народжувати дітей природним шляхом

В найближчому майбутньому жінки перестануть народжувати дітей природним шляхом

 
 

За словами провідних наукових працівників, їм вдалося реалізувати унікальне опитування, підсумки якого дозволили фахівцям зробити цікавий висновок.

8435251f864a716d61af43f546bc7a8f

Зокрема, медики встановили, що сучасні представниці слабкої статі втрачають здатність народжувати дітей природним шляхом. Крім того, жінки перестають годувати немовлят груддю. Подібні процеси призводять до того, що дівчата, так само, як і їхні малюки, стають залежними від лікарських препаратів. Така інформація була озвучена лікарем з Франції Мішелем Орденом. На думку експерта, в найближчому майбутньому жінки ризикують залишитися без гормонів, необхідних для дітонародження.

Читайте також: 

За останні роки лікарі зафіксували негативну тенденцію щодо активності використання медичних засобів серед вагітних. У разі, якщо під час пологів жінці вводять болезаспокійливе, подальше грудне вигодовування може опинитися під загрозою. Вчені також встановили, що тривалість такої процедури збільшилася порівняно з 1950 роком на 2,5 години.

Крім того, лікарі помітили, що лікарські препарати пригнічують дію гормону, відповідального за перейми. Як повідомляють фахівці, все більше представниць слабкої статі воліють використовувати всілякі ін’єкції.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments