Главная / Людина / На самоті сучасна людина може протриматися без мобільного телефону тільки 44 секунди

На самоті сучасна людина може протриматися без мобільного телефону тільки 44 секунди

 
 

Залишившись на самоті, люди беруться за мобільні телефони, в середньому, вже через 44 секунди бездіяльності, повідомляє портал «Медицина і наука». А загалом із десяти хвилин очікування сучасний чоловік п’ять хвилин присвячує своєму смартфону.

Такими даними поділилася компанія Kaspersky Lab, яка провела нетиповий для себе психологічний експеримент. Групу добровольців не повідомили про цілі дослідження. Людей розсадили по кімнатах очікування і спостерігали за їх поведінкою.

Добровольці змогли всидіти без діла, в середньому, 44 секунди. Причому у жінок цей показник склав майже хвилину (57 секунд), а у чоловіків — 23 секунди. Необхідність братися за телефон у учасників експерименту не було.

Коли волонтерів запитали, скільки часу вони «протрималися» без смартфона, все визначили часові рамки як мінімум двома-трьома хвилинами. Тобто без телефону час для сучасної людини явно йде повільніше.

Всі учасники дослідження провели в кімнатах очікування десять хвилин. І половину цього часу вони приділили своєму телефону. Використовувати ґаджети за прямим призначенням — для дзвінків — ніхто при цьому не став. Люди виходили в інтернет, дивилися ролики, читали новини і так далі.

 
comments powered by HyperComments