Главная / Екологія / В Єгипті побудоване перше «сонячне» село

В Єгипті побудоване перше «сонячне» село

 
 

Вона розташоване в оазисі Бахарія, в 370 кілометрах на північний захід від Каїра.

В Єгипті побудоване перше село з генерацією енергії від сонячних батарей. В ньому проживає близько 350 осіб. Компанія KarmBuild — автор проекту, працює над інтеграцією сонячних панелей в проекти будівель, а також використовує місцеві будівельні матеріали для мінімізації екологічного сліду будівництва.

Крім екологічного способу генерації енергії, архітектори зробили екологічно стійким і сам процес будівництва, оскільки використовували 90% місцевих будматеріалів. При будівництві в цьому регіоні піщаник найчастіше відправляють на смітник, як непотріб забираючи його з будмайданчика. Кафрави вважає, що «структура матеріалу придатна для будівництва і він удосталь присутній в цій місцевості». Використання пісковика в якості основного матеріалу дозволяє будівлям зливатися з пейзажем пустелі. На думку компанії, це дозволяє мінімізувати кількість будівельного сміття і навіть іноді знизити вартість будівництва.

Підвищена сонячна активність та широта застосування місцевих будівельних матеріалів відкривають неймовірні можливості для сталого розвитку в регіоні, повідомляє econet.ru

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments