Главная / Людина / Вчені: Чоловіки швидше від жінок заспокоюються після конфлікту

Вчені: Чоловіки швидше від жінок заспокоюються після конфлікту

 
 

Чоловіки швидше заспокоюються після конфлікту, ніж жінки. Про це розповіли вчені з Гарвардського університету в штаті Массачусетс.

За словами фахівців, причиною більшого рівня дратівливості у жінок є особливий фермент, який відповідає за почуття злості. Дана речовина виробляється під час сварки або стресової ситуації в організмі чоловіків і жінок. Відмінністю є те, що організм представників сильної статі швидше розчиняє фермент, в результаті чого людина заспокоюється і намагається вирішити суперечку спокійно.

Для отримання відомостей про це фахівці провели ряд досліджень, в яких взяли участь загалом близько 400 чоловік. В ході дослідів всім респондентам запропонували знайти собі партнера і влаштувати з ним імпровізовану сварку. Після цього кожна пара повинна була заспокоїтися. У підсумку виявилося, що фермент злості у жінок розчиняється в організмі приблизно на 300 відсотків повільніше, ніж у чоловіків.

Джейсон Гарнер, який є професором Гарвардського університету в штаті Массачусетс, розповів, найдовше жінка позбавляється від злості, викликаної ревнощами. В даному випадку вона може приховувати образу на чоловіка на протязі довгого часу.

 

 
comments powered by HyperComments