Главная / Всесвіт / Вчені: Чорні діри можуть бути двосторонніми і мати виходи

Вчені: Чорні діри можуть бути двосторонніми і мати виходи

 
 

Чорні діри можуть бути двосторонніми і мати виходи. Про це повідомили вчені з Університету Каліфорнії та Інституту астрофізики в Західній Вірджинії.

Фахівці відзначають, що кількість відомостей про чорні діри не перевищує дані про темну матерію. Зважаючи на те, що червоточини не підвладні законам фізики, їх украй складно вивчати. Вченим вдалося визначити, що в середині чорної діри є величезна кількість енергії і матерії, однак їх точні обсяги неможливо розрахувати.

Дослідник Гонсало Олмо розповів, що чорні діри можуть також мати так звані «виходи». Через велику кількість енергії і матерії, які знаходяться в центрі утворень, викривлення простору повинно мати точку, в яку потрапляє все, що поглинула червоточина.

Також про наявність виходу в чорній дірі свідчать нові дослідження гравітації. В ході дослідів за допомогою комп’ютерної моделі вдалося визначити, що матерія при сильному тяжінні повинна завжди мати точку спрямованості. В іншому випадку, принцип гравітації, відомий науці, не буде діяти. Незважаючи на здогадки, з точністю сказати, що саме відбувається всередині космічного об’єкта, практично неможливо.

 

 
comments powered by HyperComments