Головна / Людина / Вчені дали поради тим, хто хоче дожити до ста років

Вчені дали поради тим, хто хоче дожити до ста років

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Шведські вчені завершили роботу, що тривала більше 50 років. Дослідники спостерігали за способом життя і станом здоров’я 855 осіб, що народилися в Гетеборзі в 1913 році. Після закінчення роботи дослідники підготували кілька рекомендацій тим, хто хоче повторити досягнення деяких учасників експерименту і дожити до ста років.

02-05-15-foto-600x375-1

232 з 855 учасників дослідження дожили до 80 років, 111 — до 90, а 10 відсвяткували столітній ювілей. Вчені з’ясували, що найпоширенішою причиною смерті після 80 років стали серцево-судинні захворювання (42%), на другому місці — інфекційні хвороби (20%). По 8% людей померли від раку та інсульту, 6% — від пневмонії, а решта 16% від інших причин.

Дослідники стверджують, що найбільше на тривалість життя впливає соціально-економічне становище людини у віці 50 років (якщо до цього віку вдається створити хороші умови життя, це значно збільшує її тривалість), генетична схильність до довгожительства з боку матері, нормальний рівень холестерину в крові , а також відмова від куріння. Також вчені радять тим, що хоче дожити до 100 років, не пити більше чотирьох чашок кави в день.

Читайте також: 

Узагальнений портрет столітнього людини, за версією дослідників, виглядає так: це людина, що живе в окремому будинку або квартирі, що не страждає від проблем із зайвою вагою, некурящий, який носить слуховий апарат і користується окулярами для читання.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments