Главная / Здоров'я / Вчені доводять: вітаміни все-таки не покращують стан здоров’я

Вчені доводять: вітаміни все-таки не покращують стан здоров’я

 
 

Вітамін Е потрапив в список засобів, зайвих з точки зору запобігання раку і хвороб серця. У цьому списку, створеному групою незалежних американських експертів, вже є бета -каротин, передає AFP. Отже, вітамін Е не допомагає, а бета-каротин здатний навіть нашкодити, збільшивши ймовірність раку легенів у людей, які вже перебувають у групі підвищеного ризику.

Вчені доводять: вітаміни все-таки не покращують стан здоров'я

Незважаючи на попередження щодо неперевірених ефектів вітамінів, люди продовжують їх купувати. Приблизно 50 % дорослих американців, наприклад, п’ють мінімум одну вітамінну добавку, а третина приймає мультивітаміні добавки регулярно. Нові попередження з приводу вітаміну Е відносяться до здорових людей.

Читайте також: Експерти попереджають: вітаміни в таблетках – це марна трата грошей

Деяким групам осіб досі показаний прийом вітамінів. Вагітним — комплекси з фолієвою кислотою, а літнім людям — вітамін D, якщо стан кісток залишає бажати кращого. Тим часом, експерти закликають не приймати гори таблеток, а робити акцент на корисні продукти в раціоні — овочі, фрукти, цільнозернові продукти, молочні з низьким вмістом жиру і морепродукти.

Натхнення: meddaily.ru

 
comments powered by HyperComments