Главная / Людина / Вчені: Кальцій — основа міцного сну

Вчені: Кальцій — основа міцного сну

 
 

Японські вчені прийшли до висновку, що достатня кількість кальцію в організмі забезпечує людині більш міцний і здоровий сон. Структура сну для експертів продовжує залишатися загадкою, але в лабораторіях вдалося встановити деяку залежність від кількості вживаних молочних продуктів.

Фахівці з Токійського університету в ході тривалих досліджень змогли помітити, що якість сну безпосередньо залежить від кількості вживаних продуктів, що містять кальцій. Останні спостереження вчених змогли спростувати існуючу теорію, що кальцій благотворно впливає лише на зміцнення кісток. Вчені відзначили, що сон є однією з найбільш загадкових фізіологічних функцій організму, тому до кінця вивчити його особливості поки нікому не вдалося.

Для пошуку фундаментального механізму, що лежить в основі сну, команда використовувала різні наукові методи, в тому числі і комп’ютерне моделювання. Автори проекту зазначили, що в першу чергу, дослідження було спрямовано на лікування неврологічних хвороб. Варто зазначити, що результати наукового дослідження опубліковані на сторінках наукового журналу Neuron. Експерти продовжують працювати над вивченням фізіологічної функції і сподіваються незабаром повністю розгадати таємниці людського організму.

 
comments powered by HyperComments