Главная / Людина / Вчені: Малорухливий спосіб життя збільшує ризик виникнення раку

Вчені: Малорухливий спосіб життя збільшує ризик виникнення раку

Малорухливий спосіб життя може сприяти збільшенню ризику розвитку певних типів раку. Зокрема, мова йде про онкологію товстої кишки і ураженні грудей. Результатами дослідження поділилися співробітники Університету Вашингтона, зазначивши, що більшість людей навіть не підозрюють про зв’язок зазначених факторів.

Ученые: Малоподвижный образ жизни увеличивает риск возникновения рака

У дослідженні вчених з Університету Вашингтона взяло участь 1161 людина. Вони проаналізували соціально-демографічні неблагополучні групи, щоб визначити, які типи захворювань можуть розвинутися у зв’язку з недостатнім рівнем вправ. Потім фахівці випадково вибрали 351 відповідей. Встановлено, що лише 3,4% опитаних пов’язали малорухливий спосіб життя і розвиток раку. Інші говорили про серцево-судинні захворювання, порушення метаболізму, ГРВІ.

Провідний автор дослідження і ад’юнкт-професор Хірургії у Вашингтонському університеті Еріка Уотерс прокоментувала: «Багато людей знають, що відсутність достатньої фізичної активності може збільшити шанси розвитку діабету або серцевих захворювань. Однак мало хто розуміє, що бездіяльність може призвести навіть до онкологіїї».

 
comments powered by HyperComments