Главная / Людина / Вчені: Музика робить пиво смачнішим

Вчені: Музика робить пиво смачнішим

 
 

Музика може впливати на смакові рецептори, які забезпечать поліпшення смаку пива. Про це повідомили фахівці з Брюссельського університету.

За словами фахівців, причиною впливу музики на смакові рецептори є принцип мультисенсорної інформації. Він являє собою взаємодію органів чуттів у різних ситуаціях. Вчені відзначають, дія алкоголю в малих кількостях сприяє посиленню сприйняття мультисенсорної інформації. У випадку, якщо людина зловживає спиртними напоями, почуття навпаки притупляються.

Для отримання відомостей про це фахівці провели ряд досліджень. Вони використовували сорт пива Earl Grey, що володіє унікальним смаком і ароматом. В ході досліджень піддослідним пропонували випити келих пива, при цьому слухаючи їх улюблені пісні. Іншій групі респондентів дали той самий напій, проте залишили їх у спокої.

У підсумку виявилося, що перша група була більш задоволена напоєм. Серед випробуваних багато відзначили чіткий і незабутній смак пива. Друга група ж відреагувала на напій, як на простий алкоголь не зазначивши його смакових якостей. За словами фахівців, це пояснюється відсутністю додаткових факторів, що впливають на інші групи органів почуттів.

Натхнення: svopi.ru

 
comments powered by HyperComments