Главная / Здоров'я / Вчені назвали головні причини появи болі у спині

Вчені назвали головні причини появи болі у спині

 
 

Практично кожна людина хоча б один раз у житті стикалася з такою серйозною проблемою, як біль у спині. Учені з Австралії вирішили впритул зайнятися вивченням цього питання і встановити причини появи цієї проблеми.

11-02-15-foto-600x400-1 (2)

За даними дослідження, в якому взяли участь понад 1000 пацієнтів у віці 18 років і більше, які звернулися до медиків за допомогою через відчуття болю в спині, вчені змогли з’ясувати, що найчастіше подібного роду явища з’являються в першій половині дня, приблизно з 7-8 годині ранку і до обіду. При цьому, ризик виникнення больових відчуттів виростає в 3 рази, якщо люди відчувають втому або ж переносять важкості.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Під час вивчення причин хвороби, добровольців запитували про те, чим вони займалися протягом 4-х днів до нападу. Багато хто з них зізналися, що в цей період часу вони, або виконували фізичну роботу, яка була пов’язана з необхідністю піднімати вагу, або, з тієї чи іншої причини, відчували втому.

При поєднанні фізичних навантажень з незвичною або незручною для людини позою, ризик виникнення больових відчуттів в спині збільшувався в 8 разів. При цьому ймовірність появи болю виростала в 25 разів, якщо під час подібних дій люди відволіклися.

Цікаво, але з факторів ризику фахівці виключили заняття сексом і алкоголь.

Читайте також: Вчені  з’ясували, що сучасні ґаджети викликають болі в спині

Проаналізувавши отримані під час дослідження результати, було встановлено, що близько 40% болі в спині з’являються в період часу з 8 до 11 години ранку. При цьому, за словами дослідників, в 60 років і старше люди в 5 разів рідше страждають болями в спині, ніж 20-річні. Вчені вважають, це явище обумовлено тим, що літні люди обережніше ставляться до виконання фізичних навантажень і, на відміну від молодих правильно оцінюють свої сили і можливості.

Натхнення: megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments