Главная / Людина / Вчені назвали найбільш нещасливу хвилину тижня

Вчені назвали найбільш нещасливу хвилину тижня

Фахівці з Великобританії провели ряд досліджень і експериментів, за допомогою яких вони планували з’ясувати, яка хвилина у тижні є найбільш нещасливою за всі сім днів. Варто відзначити, що в експериментах взяли участь 2000 британців-добровольців.

27-10-15-foto-600x375-1

Вчені опублікували своє дослідження на офіційному сайті інформаційного агентства The Daily Mail, де сказано, що найбільш нещаслива хвилина у тижні — це 11:17 ранку в понеділок. Як показало опитування добровольців, саме в цей момент людина відчуває себе сумною і нещасною.

Цікаво, що зовсім скоро, вже через 3 години, ситуація починає повільно, але упевнено виправлятися. Експеримент показав, що в 14:35 настрій учасників стає кращий, тому дана година була визнана найбільш позитивною за всі сім днів. Таке поліпшення настрою залежить від безлічі причин, наприклад, укладання вигідної угоди, обійми коханої, а деяким просто була уступлена дорога зустрічним автомобілем.

Нагадаємо, що багато психологів вважають, що четвер є найбільш «млявим і ледачим» днем на тиждень. Саме в цей день у співробітників падає працездатність у великому обсязі. Це пов’язано з тим, що четвер — це кінець тижня, але попереду ще один робочий день. А от у п’ятницю настрій людей поліпшується напередодні вихідних.

 

 
comments powered by HyperComments