Главная / Людина / Вчені назвали найкращий засіб для позбавлення від шкідливих звичок

Вчені назвали найкращий засіб для позбавлення від шкідливих звичок

Вчені знайшли новий засіб, за допомогою якого при бажанні можна позбутися від таких шкідливих звичок, як куріння, алкоголізм, переїдання і навіть наркоманія. Засобом цим виявився звичайнісінький стрес, направляючи який в потрібне русло, можна досягти непоганих результатів.

Як повідомляють західні науково-популярні видання, до таких висновків прийшли фахівці з британського Університету Бата, які підкріпили свої слова результатами відповідного дослідження. У рамках експерименту вони взяли під спостереження 800 дорослих добровольців обох статей і доручили їм по можливості перейти на «екологічний» спосіб життя, харчуючись тільки натуральною їжею, вирощуючи в кімнатах домашні рослини, викидаючи побутове сміття тільки в спеціально для цього відведені контейнери і т. д. Через деякий час вчені перевірили, чи всі з випробуваних слідують їх порадам і переконалися в тому, що на правильний шлях стали тільки ті з них, в житті яких останнім часом було багато стресів і хвилювань.

Психологи пояснили цю ситуацію тим, що під час стресового стану у людини відкривається так звана «друга підсвідомість» і вона може з великою ефективністю засвоювати нові знання, втілювати в життя свої ідеї і в цілому з усіх сил намагатися поліпшити своє життя, щоб скоріше позбутися емоційного дискомфорту. На думку вчених, застосовуючи подібну практику на сигарети, алкоголь, шкідливу їжу та інші речи, що викликають залежність, можна сформувати у свідомості їх неприйняття, коли організм сам буде відкидати непотрібний йому «допінг», вважаючи його причиною свого стресового стану.

Натхнення: svopi.ru

 
comments powered by HyperComments