Главная / Людина / Вчені: Оптимісти володіють відмінною пам’яттю

Вчені: Оптимісти володіють відмінною пам’яттю

 
 

Вчені-психологи, що працюють у Національному університеті Сполучених Штатів Америки прийшли до висновку, що оптимістично налаштовані особистості володіють хорошою пам’яттю.

Висновки вчених ґрунтуються на тривалому експерименті, участь в якому взяли близько 4 тис. охочих віком від 65 років. Дане дослідження тривало 4 роки. Його мета полягала у встановленні взаємозв’язку між настроєм і пам’яттю учасників, якщо така взагалі існує.

У ході проведення експерименту вчені-психологи відзначили, що песимістично налаштовані учасники були вкрай забудькуваті, розсіяні, не володіли умінням концентруватися, і скаржилися на проблеми з пам’яттю. Оптимістично налаштовані люди, навпаки, продемонстрували інші якості, такі як, кмітливість, хитрість і прекрасну пам’ять.

По закінченню експерименту психологи винесли свій вердикт щодо оптимізму. З’ясувалося, що його варто розглядати як набуту, а не вроджену рису характеру. Тому всім бажаючим зберегти ясність розуму і тверезість розуму необхідно налаштуватися на оптимістичний лад і залишити сумні думки песимістам.

 
comments powered by HyperComments