Главная / Інтернет / Вчені підтвердили, що ображати жінок в Мережі – фішка невдах

Вчені підтвердили, що ображати жінок в Мережі – фішка невдах

Ти дівчина і не раз отримувала в соціальних мережах образливі повідомлення або коментарі від чоловіків? Не переживай, учені називають цей такий хід «атакою лузерів». І ось чому.

Багато фахівців підтверджують, що подібна поведінка прийнятно низькостатусним самцям. До такого висновку прийшли вчені після спеціального дослідження з гравцями в Halo 3, за якими вони спостерігали протягом 163 ігор. Учених цікавило, в який момент чоловіки більш схильні проявляти антисоціальну поведінку проти жінок.

Результати виявилися очевидними: гравці, які більше всіх програвали, частіше інших висловлювали образливі слова і фрази на адресу колег-дівчат по команді. При цьому, що стосується колег-чоловіків, то ставлення продовжувало залишатися на рівні ввічливості.

І навпаки: чоловіки, яким частіше щастило у грі, були позитивно налаштовані до всіх членів команди, але до жінок навіть більш ввічливо.

Вчені стверджують, що чоловіки часто вдаються до агресії через падіння свого соціального статусу. В цьому випадку у них можуть виникати спроби принизити жінку, щоб підвищити свою самооцінку і втриматися на своєму соціальному рівні. Саме тому можна пояснити факт, що до жінок менш ввічливі в тих «куточках» інтернету, де домінують чоловіки.

На жаль, способів вирішення цієї проблеми вчені поки не виявили.

Натхнення: hochu.ua

 

 
comments powered by HyperComments