Главная / Здоров'я / Вчені: половина населення Землі до 2050 року стане короткозорою

Вчені: половина населення Землі до 2050 року стане короткозорою

 
 

Всього через 30-40 років короткозорість стане абсолютною нормою для людей, вважають вчені з Університету Нового Південного Уельсу. Вони підрахували, що до 2050 року дане захворювання буде у кожного другого жителя планети. Короткозорість, згідно з припущеннями, призведе до повної сліпоти приблизно 20% хворих людей.

22-02-16-foto-600x400-1

Експерти проаналізували дані по діагностуванню короткозорості у жителів великих міст, селищ і сіл. На самому початку 21 століття короткозорість була приблизно у 30% населення планети. Зараз показник помітно вищий. До 2050 року, вважають вчені, короткозорість торкнеться 49,8% жителів Землі. Майже один мільярд людей буде мати важку форму захворювання, що межує з повною сліпотою.

Головні причини короткозорості – урбанізація та нові технології. Для підтримки здоров’я очей потрібно давати їм відпочинок і намагатися менше часу проводити за комп’ютерами, телефонами і книгами. Якщо ж уникнути багатогодинного контакту неможливо, слід дотримуватися простих правил: працювати при хорошому освітленні і робити невеликі перерви кожні 20-30 хвилин.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments