Главная / Людина / Вчені порахували, на скільки кілограмів автомобілісти важче від велосипедистів

Вчені порахували, на скільки кілограмів автомобілісти важче від велосипедистів

 
 

За інформацією загальноєвропейського дослідження, особи, які водять машини, у середньому важать на чотири кілограми більше, ніж ті, хто віддає перевагу їзді на велосипеді. Дослідження вчені провели за участю 11 тисяч добровольців в семи європейських містах.

Респонденти давали відповіді на питання про те, як вони пересуваються по місту, який вид транспорту вони використовують і скільки часу проводять у дорозі. Волонтерів також просили вказати свій зріст і вагу і надати інформацію про ставлення до ходьби і їзді на велосипеді.

Вчені поки не можуть визначити причинно-наслідковий зв’язок між видом транспорту і вагою водія, але подальші дослідження в цій галузі дозволять зробити більш точні висновки. Фахівці зайняті пошуком добровольців в семи містах Європи: Антверпені, Барселоні, Лондоні, Еребру в Швеції, Римі, Відні та Цюріху. Всього планується задіяти у дослідженні 14 тисяч осіб.

На думку фахівців, фізично неактивні люди частіше за інших ризикують отримати рак, інсульт та інфаркт, а також проблему із зайвою вагою. Такі аспекти, як дизайн міського середовища, пересування в транспорті мають значення у визначенні рівня повсякденної фізичної активності людей.

 
comments powered by HyperComments