Главная / Здоров'я / Вчені пояснили причини підвищеної тяги до їжі в нічний час

Вчені пояснили причини підвищеної тяги до їжі в нічний час

 
 

Американські фахівці з Brigham Young University пояснили, чому багатьом так подобається їсти в нічний час. Виявилося, у вечірній час мозок не отримує того ж задоволення від прийому їжі, як вдень, що провокує поїдання великих порцій в якості моральної компенсації, пише Medikforum.

У рамках дослідження вчені просканували мозок групі добровольців вранці і ввечері, щоб зрозуміти, як він реагує на калорійну їжу в різний час доби. Піддослідні розглядали продукти різної калорійності під час сканування.

Експеримент повторювався двічі з інтервалом в один тиждень. Виявилося, що фотографії калорійних продуктів викликають в ранковий час різкі спалахи мозкової активності в зонах, пов’язаних з відчуттями морального задоволення і компенсації. Дивним був той факт, що ті ж самі фотографії практично не викликали реакцію мозку у вечірній час.

Читайте також: 

Експерти вважають, що люди їдять вечорами і ночами, так як їжа не приносить їм такого ж задоволення, принаймні, зорового, як вдень. І людина в результаті поглинає більшу кількість продуктів. Тепер фахівці стурбовані тим, як придумати ефективний метод боротьби з цією звичкою.

Натхнення: www.medicinform.net

 
comments powered by HyperComments