Головна / Земля / Вчені рекомендують міняти подушку кожні півроку, щоб уникнути проблем зі здоров’ям

Вчені рекомендують міняти подушку кожні півроку, щоб уникнути проблем зі здоров’ям

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Нове дослідження, проведене американськими дослідниками, показало, що подушки можуть завдати шкоди здоров’ю
людини, якщо їх не міняти кожні шість місяців.

У багатьох людей є улюблена подушка, яка, як їм здається, покращує якість їхнього сну, допомагаючи відчувати себе з ранку бадьорими і відпочившими. Однак, як стверджують експерти, улюблена подушка може стати причиною цілого ряду проблем. Через подушки, якій більше шести місяців, можуть розвинутися акне і алергія, заявляють дослідники.

foto_cikavosti_08.09.2014-06_resized

Вся справа в тому, що у старих подушках можуть накопичуватися бруд, жир, кліщі і мертва шкіра.

Лікар Роберт Оексман з Північної Кароліни, який займається вивченням сну, висловив, що у людей, які сплять на старих подушках, може розвинутися акне через те, що вони лежать обличчям на брудові і мертвих клітинах шкіри. Науково-дослідний центр, в якому працює Оексман, співпрацює з інженерами і вченими з метою створення більш якісних продуктів і поліпшення якості сну, допомагаючи їм вибрати правильні матраци і подушки.

Пилові кліщі, які живуть в подушках, можуть спровокувати виникнення астми та викликати алергічні реакції, говорить доктор Марк Нейстром, алерголог та імунолог з Асоціації алергії і астми Канзас-Сіті. З 20% людей, які страждають від алергії, у двох третин алергія саме на пилових кліщів, які живуть в килимах і постільних приладдях.

Він пояснив, що якщо алергічна реакція на пил у людини набагато сильніше вранці і вночі, виною їх страждань, швидше за все, є подушка, тому що білок, який викликає реакцію на кліщів, знаходиться не в повітрі.

Лікар Оексман пропонує регулярно прати постіль і добре її просушувати в якості додаткової міри безпеки.

При купівлі нової подушки Нейстром радить шукати ту, яка буде заповнювати простір між головою і плечима, коли людина лягає.

Люди, які сплять на животі або спині, повинні вибирати більш тонкі подушки, у той час ті хто спить на боці краще віддати перевагу подушкам товстішим, щоб забезпечити необхідну підтримку, стверджує він.

 
Loading...
comments powered by HyperComments