Главная / Гумор / Вчені: Росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу

Вчені: Росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу

 
 

Російські вчені заявляють, що росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу. Ситуацію прокоментували Микола Кібрік, голова відділення сексопатології МНІІ психіатрії, Дмитро Ісаєв, психолог з Петербурга, і Лев Щеглов, президент Національного інституту сексології.

«На сьогоднішній день населення стурбоване своїм фінансовим благополуччям, в результаті почастішали випадки звернення громадян за допомогою до фахівців через проблем зі статевим самовизначенням. Серед них тренссексуалізм, трансгендерні розлади і дисгармонійні стосунки в сім’ї. У транссексуалів — це зміна паспортної статті і устрою життя», — повідомляє Микола Кібрік.

Такої ж думки дотримується пітерський психолог Дмитро Ісаєв: «Згідно зі світовою статистикою, щорічно на 14% зростає кількість людей, які активно звертаються до фахівців з транссексуальними проблемами. Росія, звичайно, входить у ці цифри». Лев Щеглов впевнений, що в період економічної кризи організм налаштований на виживання. У більшості це проявляється у вигляді урізання сексуальних сюжетів.

Натхнення: svopi.ru

 
comments powered by HyperComments