Головна / Гумор / Вчені: Росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу

Вчені: Росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Російські вчені заявляють, що росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу. Ситуацію прокоментували Микола Кібрік, голова відділення сексопатології МНІІ психіатрії, Дмитро Ісаєв, психолог з Петербурга, і Лев Щеглов, президент Національного інституту сексології.

«На сьогоднішній день населення стурбоване своїм фінансовим благополуччям, в результаті почастішали випадки звернення громадян за допомогою до фахівців через проблем зі статевим самовизначенням. Серед них тренссексуалізм, трансгендерні розлади і дисгармонійні стосунки в сім’ї. У транссексуалів — це зміна паспортної статті і устрою життя», — повідомляє Микола Кібрік.

Такої ж думки дотримується пітерський психолог Дмитро Ісаєв: «Згідно зі світовою статистикою, щорічно на 14% зростає кількість людей, які активно звертаються до фахівців з транссексуальними проблемами. Росія, звичайно, входить у ці цифри». Лев Щеглов впевнений, що в період економічної кризи організм налаштований на виживання. У більшості це проявляється у вигляді урізання сексуальних сюжетів.

Натхнення: svopi.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments