Главная / Здоров'я / Вчені розповіли, чим живиться ембріон людини в перші 11 тижнів життя

Вчені розповіли, чим живиться ембріон людини в перші 11 тижнів життя

 
 

Фахівцями з Великобританії знайдено унікальний механізм, за допомогою якого ембріон отримує всі необхідні поживні речовини протягом перших 11 тижнів вагітності.

cb72ef672740187224e690b4d5de6aae

Вчені змогли зрозуміти, як живиться ембріон людини протягом перших 11 тижнів свого життя. Ця стадія є однією з найбільш важливих для імплантації ембріона в стінку плаценти і подальшого успіху вагітності.

Раніше проведені дослідження показали, що проблеми, які виникають з харчуванням, на даній стадії вагітності негативно відбиваються на майбутньому здоров’ї дитини. Проте результати нового дослідження показали, що залізисті клітини, що знаходяться на поверхні матки, можуть зберігати глюкозу у формі глікогену. Після цього глюкоза разом з глікопротеїнами відправляється в плаценту для використання як джерела енергії і перетворення амінокислоти в будівельні матеріалами для подальшого росту ембріона.

Читайте також: 

Після встановлення прямого кровопостачання у матері і плаценти через 11 тижнів доставка цих клітин припиняється.

За словами вчених, нове відкриття допоможе розібратися в найбільш важливому етапі розвитку людського ембріона, зберегти здоров’я матері і майбутнього малюка.

Натхнення: http://www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments