Главная / Здоров'я / Вчені розповіли, що найскладніше у відмові від сигарет

Вчені розповіли, що найскладніше у відмові від сигарет

 
 

Найскладніше протриматися перші три місяці без куріння, вважають вчені з Університету Любека. Вони провели сканування головного мозку 30 курців і 15 некурящих людей. В результаті вдалося відповісти на питання, чому нікотинова залежність розвивається далеко не у всіх. З іншими висновками і нюансах виконаної роботи можна ознайомитися на сторінках видання Zee News.

A hand crushing cigarettes

Дослідження показало, що у людей, які палять вироблення дофаміну знижене на 15-20% порівняно з нормальними показниками. Через три місяці після відмови від сигарет рівень дофаміну нормалізується. До цього організм може відчувати так звані муки відвикання. Саме дефіцит дофаміну підштовхує людину викурити сигарету і повернутися до шкідливої звички.

Згідно зі статистикою, більшість зривів трапляється в перші три місяці після відмови від куріння. Дослідження підтвердило цю інформацію в черговий раз, тільки з іншого боку. Вчені рекомендують курцям, які зважилися на відповідальний і правильний крок, підготуватися до труднощів заздалегідь. Можливо, належну допомогу нададуть препарати для відновлення роботи дофамінової системи.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments