Главная / Людина / Вчені розповіли, яку небезпеку для чоловічого здоров’я представляють обручки

Вчені розповіли, яку небезпеку для чоловічого здоров’я представляють обручки

Вчені розповіли, яку небезпеку для чоловічого здоров’я представляють обручки, та інші золоті прикраси. Про це докладно фахівці розповіли на сторінках профільного видання.


Вчені в рамках дослідницького проекту визначили, що носіння золотих прикрас сильно підриває чоловіче здоров’я. Зокрема мова тут йде про проблеми зі статевою функцією.

Вважається, що золото це метал, який не окислюється, проте, як стверджують фахівці, це не так. Оксиди золота все одно через шкіру проникають в кров, а потім осідають на різних органах. Для жіночого організму це не являє небезпеки, а от для чоловіків продукти окислення можуть призвести до статевої дисфункції.

Це і передчасна еякуляція, і порушення потенції, і в цілому зниження статевого тонусу. Всі ці наслідки можуть наздогнати чоловіка від носіння навіть однієї обручки.

Саме тому для збереження здоров’я вчені радять чоловікам відмовитися від носіння ювелірних виробів.

Раніше вчені встановили, що регулярне статеве життя покращує якість життя, сприяє підвищенню життєвих сил, а також благотворно впливає і на кар’єру, тому збереження чоловічого здоров’я дуже важливо для нормальної життєдіяльності.

 
comments powered by HyperComments