Главная / Здоров'я / Вчені розробили прилад для боротьби з пітливістю

Вчені розробили прилад для боротьби з пітливістю

 
 

Близько 15% людей на планеті стикаються з проблемою гіпергідрозу, або надмірною пітливістю. Потовиділення є природним процесом, за допомогою якого відбувається регулювання організмом температури тіла, однак при гіпергідрозі пітливість збільшується незалежно від об’єктивних факторів, таких як фізична активність, перегрівання, кількість випитої води, температура навколишнього середовища та інших, повідомляє Medikforum.

03-05-15-foto-600x400-1

Люди, які страждають гіпергідрозом, часто відчувають незручність і сором через цей стан. Американські дослідники з Університету Джона Хопкінса відчувають мініатюрний пристрій для боротьби з надмірною пітливістю. Попередні випробування показали, що пристрій здатний знизити потовиділення на 82%.

Розробники пояснили, що прилад використовує мікрохвильову енергію для нагрівання потових залоз та їх подальшого знищення. Дана процедура займає близько години і проводиться під місцевою анестезією. В ході нових клінічних досліджень пацієнти будуть проходити через дві процедури з інтервалом у три місяці.

Читайте також: 

Сучасні методи лікування гіпергідрозу включають в себе використання антиперспірантів, які тимчасово блокують потові залози, а також їх хірургічне видалення. Останній метод є найбільш радикальним і пов’язаний з ризиком пошкодження нервів. Нова методика виключає цю небезпеку.

Натхнення: medicinform.net

 
comments powered by HyperComments