Главная / Людина / Вчені: Стало відомо, скільки треба зустрічатися до весілля

Вчені: Стало відомо, скільки треба зустрічатися до весілля

 
 

Група американських фахівців з’ясувала, який час до весілля варто зустрічатися парам, щоб їхній шлюб був щасливим. Дослідження проводилися на тлі зростаючого відсотка шлюборозлучних процесів у світі.

Фахівці Університету в штаті Індіана повідомляють, що майже половина подружніх пар сьогодні знаходиться в розлученні. Експерт-антрополог Хелен Фішер поставила перед собою мету з’ясувати, яким чином можна знизити ризик розлучення в результаті відносин, і опублікувала свої дослідження, в яких оприлюднила дані про мінімальний термін, під час якого люди, що зустрічаються можуть дізнатися один одного. Вона побачила, що однією з найважливіших проблем є те, що люди нерідко сходяться в ранній період закоханості, не впізнавши партнера як слід.

Вивчаючи людський мозок, Фішер прийшла до висновку, що має пройти з моменту знайомства до весілля не менше двох років, а в деяких випадках і більше. Це дозволяє людям зрозуміти, чи дійсно їм потрібні ці відносини, або ж це лише природний потяг один до одного. Після двох років стосунків включається раціональність мислення.

 
comments powered by HyperComments