Главная / Авто / Вчені стверджують, що скоро світлофори підуть у минуле

Вчені стверджують, що скоро світлофори підуть у минуле

 
 

Вчені з США та Швейцарії вважають, що світлофори скоро зникнуть через їх погану роботу. В результаті цього будуть створені інші механізми регулювання руху автомобілів.

6ddeceb209d6315574191f5b0cae0243

Вчені з Массачусетського університету, США, разом з представниками з Швейцарії вважають, що зовсім скоро світлофори підуть в минуле. Це пояснюється тим, що робота електронного регулювальника лише створює хаос, а не ліквідує його. В результаті цього вчені припустили, що для вирішення проблеми регулювання руху необхідно застосувати принцип «повільніше — швидше», який заснований на тому, що якщо об’єкти руху рухаються з однаковою швидкістю і окремими групами, то це набагато ефективніше на відміну від того, коли все рухається окремо і з різною швидкістю. Варто зазначити, що такий же принцип використовується в аеропортах і він дійсно працює.

На даний момент вчені припускають, що для підвищення ефективності дорожнього руху необхідно використовувати спеціальні датчики, які будуть спілкуватися один з одним, що дозволить автомобілю пересуватися тоді, коли буде вільне місце. Також повідомляється про те, що дані розробки вже проводяться, і всього через 20 років світлофори можуть повністю зникнути.

 
comments powered by HyperComments