Главная / Земля / Вчені: У США залишився тільки один вид вовків

Вчені: У США залишився тільки один вид вовків

Американські фахівці в області генетики з’ясували, що в США мешкає не 3 види вовків, як було відомо раніше, а тільки один. Всі інші лісові мешканці за своїм ДНК є гібридами койотів і відносяться до виду рудих вовк і східних вовків, повідомляється у виданні Science Advances.

Як з’ясували дослідники, частка ДНК койотів у рудих вовках становить 75%, а в сірих— тільки 25%. Що стосується східних вовків, в них співвідношення ДНК 2-х видів існує в зворотних пропорціях. Таке «поєднання» народжує унікальних особин, але тільки не унікальні види.

Таким чином, до чистокровних вовків можна віднести тільки сірих вовків, які мешкають на всій території Сполучених Штатів.

На думку вчених-біологів, вовки стали злучатися з койотами кілька століть назад через дефіцит партнерів внаслідок масового знищення вовків людьми.

У 2015 році вчені з’ясували, що гібриди вовка, койота і собаки, яких називають новим видом «койвовк», за останні десятиліття зайняли всю територію східної частини США, при цьому не тільки рівнини, але і міські зони.

 
comments powered by HyperComments