Главная / Здоров'я / В 30 років репродуктивна здатність починає знижуватися

В 30 років репродуктивна здатність починає знижуватися

 
 

Вчені розповіли, що в 30 років репродуктивна здатність поступово починає втрачати свої властивості. З кожним роком у жінок знижується можливість мати дітей.

На цей фактор впливає навколишнє середовище, а також шкідливі звички і неправильне харчування. На зниження репродуктивної здатності після 30 впливає надмірне вживання кави, а також куріння. Ще 20 років тому ситуація була зовсім іншою. Зараз менопауза у жінок може наступати навіть у віці трохи більше 40 років.

Після 30 років жінкам важче завагітніти, навіть якщо це сталося, існує ризик викидня. Тому провиною неправильний спосіб життя не тільки жінки, але і її партнера. Багато чоловіків зловживають алкоголем і тютюновими виробами, що погіршує якість їх сперми. Щоб уникнути проблем із зачаттям і виношуванням плоду варто змінити свій стиль життя.

Перш ніж замислюватися над продовженням роду необхідно позбутися шкідливих звичок. В свій раціон варто додати більше продуктів, які надають позитивний вплив на організм. Також потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі і уникати стресових ситуацій.

 
comments powered by HyperComments