Главная / Людина / Вчені: Вживання хліба продовжує життя

Вчені: Вживання хліба продовжує життя

 
 

Австралійські медики прийшли до висновку, що хліб продовжує людині життя. Вчені пояснюють це тим, що він є хорошим джерелом клітковини, що дає можливість підвищити життя на кілька років, а також забезпечить здорову старість.

Експерти з Уестмидського і Сіднейських університетів вважають, що від хліба ніколи не варто відмовлятися, якими б не були цілі, а навпаки, вживати якомога більше їжі. Вони відзначають, що навіть якщо бажання відмовитися від хліба буде пов’язано з дієтою, то ні до якого успіху людина не прийде, а навпаки, може навіть будучи гарною і стрункою, помре раніше, ніж ті, хто активно їв хліб.

Експеримент, як повідомляють учені, тривав близько 10 років, і в ньому взяли участь понад 1600 осіб віком від 49 років, у яких раніше не були виявлені серцево-судинні захворювання. У ході дослідження, експерти стежили за самопочуттям і станом кожного з учасників дослідження.

По завершенню експерименту було визначено, що близько 15% учасників дослідження показали відмінні результати, у них фізична форма, а також здоров’я перебували в повному порядку. Це зацікавило медиків, які вирішили з’ясувати причини і, як виявилося, ті люди, які отримували з їжі якісні вуглеводи, одержувані виключно з хліба, змогли продовжити нормальний період свого старіння. Такі люди, у яких помічався достаток клітковини, найменше піддавалися ризику стати інвалідом, а також, у них були відсутні проблеми зі стресами, депресіями та іншим.

У висновку вчені сказали, що вживання хліба, пластівців, овочів і фруктів з великим вмістом клітковини дає шанс на здорове і довге життя в 80% випадків. Але варто врахувати, що варто приймати житній або чорний хліб, в білому ж, вміст клітковини найменше.

 
comments powered by HyperComments