Главная / Людина / Вчені: вода дійсно допомагає схуднути

Вчені: вода дійсно допомагає схуднути

 
 

Достатня кількість води в поєднанні з правильним харчуванням дозволить впоратися із зайвою вагою. Рідина необхідна організму в боротьбі з ожирінням, розповідають вчені з Іллінойського університету в Урбана-Шампейн.

Вчені: вода дійсно допомагає схуднути

Група фахівців спостерігала за 20 тисячами американців, вивчала їх раціон і водний режим. «Ми вивчали вплив води на харчування людей. При цьому ми врахували расу випробовуваних, етнічну приналежність, рівень доходів і освіту. Особлива увага приділялася показникам Індексу маси тіла добровольців», — розповідають дослідники.

Коли людина вживає достатньо води, концентрація солі і цукру у неї в крові знижується. Ще зменшується обсяг споживаних жирів і холестерину. Для такого ефекту слід випивати 4 склянки чистої води в день. Про інші джерела рідини також забувати не варто.

Зазначимо, далеко не завжди вода корисна для організму. Ранок варто починати зі склянки чистої води, щоб очистити шлунок і кишечник після сну. Під час прийому їжі слід пити не так багато води. Її надлишок надмірно розбавить шлунковий і кишковий сік, що ускладнює процес травлення. Не радять вчені пити багато води безпосередньо перед та під час фізичних навантажень.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments