Главная / Здоров'я / Вчені встановили, як використання мобільного телефону впливає на біг

Вчені встановили, як використання мобільного телефону впливає на біг

 
 

 

Як заявили провідні науковці, їм вдалося розшифрувати вплив смартфонів на організм людей під час тренувань.

684204dfa7620d8b13fbcd7452991af7

У новому експерименті дослідники з Кентського Державного Університету задіяли 44 студенти. Всі респонденти протягом півгодини займалися на біговій доріжці. Слід зауважити, що перша категорія добровольців під час здійснення випробувань слухала музику, друга – розмовляла по телефону. Третя група учасників листувалася, а четверта – була контрольною.

Читайте також: 

Як стверджують фахівці, задіяння смартфона зменшує середню швидкість занять на біговій доріжці. Крім того, змінюється частота серцевих скорочень. З’ясувалося, що юнаки та дівчата, які слухали музику, отримували більшу ступінь задоволення. Однак, медики зафіксували, що респонденти, які використовують телефон, мали низьку швидкість бігу, а обмін текстовими повідомленнями зменшував частоту серцевих ритмів. Подібна тенденція свідчить про те, що розмова по смартфону, так само, як і прослуховування музики, здатні впливати на інтенсивність занять спортом.

Дослідники не рекомендують користуватися технологічними нововведеннями під час тренувань, оскільки задіяння цих пристроїв знижує якість фізичних навантажень.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments