Главная / Людина / Вчені з’ясували, що деякі продукти харчування зменшують мозок людини

Вчені з’ясували, що деякі продукти харчування зменшують мозок людини

Австралійські вчені змогли визначити, що нездорова їжа впливає на розміри людського мозку. Мова йде про те, що окремі продукти можуть зменшувати його. При цьому істотно погіршується пам’ять і знижуються інтелектуальні здібності. До подібних наслідків може призвести часте вживання у великих кількостях солодких напоїв, м’яса в переробленому вигляді, а також солоних страв.

05-10-15-foto-600x482-1

Фахівцями була проведена серія експериментів, в рамках яких проводилися вимірювання розмірів гіпокампу — частини головного мозку людини, яка відповідає за пам’ять, здатність до навчання, а також за загальне психічне здоров’я. Вік учасників досліджень становив від 60 до 64 років. Слід зауважити, що деякі з них протягом усього життя вживали виключно корисні продукти (рибу, фрукти й овочі). Раціон інших добровольців складали переважно нездорова їжа.

У результаті гіпокамп представників першої категорії виявився за своїми розмірами істотно більшим, ніж у решти учасників. Також вчені акцентували увагу на тому факті, що досліджені ними проблеми можуть виникати у людей в будь-якому віці, у тому числі, у дітей.

 

 
comments powered by HyperComments