Головна / Земля / Вчені збираються «зважити» все радіоактивне паливо всередині Землі

Вчені збираються «зважити» все радіоактивне паливо всередині Землі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Дослідники збираються встановити кількість всіх радіоактивних елементів, які знаходяться всередині планети Земля. Розрахунки будуть здійснювати на найбільш великих нейтринних обсерваторіях в різних державах світу.

Як повідомляється в матеріалах видання Scientific Reports, точна маса радіоактивного палива буде визначена через дев’ять років. До цього часу фахівці введуть в експлуатацію ті обсерваторії, які зараз знаходяться на етапі будівництва. У результаті вчені отримають достатньо інформації для підведення висновків.

У дослідженні використовують такі обсерваторії, як KamLAND (Японія), Borexino (Італія), JUNO і Jinping (Китай), а також SNO+ (США). На підставі проведених розрахунків вчені зрозуміють, як саме наша планета у минулі часи витрачала радіоактивне паливо, і як багато його ще залишається. Згідно з підрахунками фахівців, Земля виробляє кількість тепла, що еквівалентне 42-46 терават.

За деякими відомостями, у надрах Землі є тепло, що збереглося з періоду утворення Сонячної системи. На підставі отриманих даних учені зможуть встановити, скільки ще часу планета буде придатна для життя.

 
Loading...
comments powered by HyperComments