Головна / Людина / Вчені: жінок на генетичному рівні тягне до смішних чоловіків

Вчені: жінок на генетичному рівні тягне до смішних чоловіків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Дослідники зі Школи медицини при Стенфордському університеті заявляють, що жінкам більше подобаються чоловіки, які здатні їх розсмішити, причому ця тяга закладена в представниць слабкої статі на генетичному рівні.

У ході своєї роботи вчені просканували мозок 22 добровольців у віці від 6 до 13 років в той момент, коли їм показували смішні ролики — падаючі люди, забавні тварини і все в такому дусі. Піддослідним також показали ряд позитивних відео з танцюристами і сноубордистами, а потім — нейтральні ролики з видами природи і дітей, що катаються на велосипедах.

Мозкова активність у дівчаток підвищувалася, коли вони дивилися смішне відео, що доводить: вони більш чутливі до всього милого і смішного, ніж хлопці. «Наше дослідження стало першим, яке показало, що статеві відмінності у сприйнятті гумористичних ситуацій проявлятся навіть в ранньо віці», — говорять дослідники.

Саме тому, додають вчені, жінки вибирають веселих чоловіків — жіночий мозок, особливо та його частина, яка відповідає за реакцію на задоволення, краще підготовлена до сприйняття смішних ситуацій

 
Loading...
comments powered by HyperComments