Главная / Людина / Вчені з’ясували, коли пристрасть між подружжям починає згасати

Вчені з’ясували, коли пристрасть між подружжям починає згасати

Любов і пристрасть в сімейних відносинах – ось дві речі, з якими побажали розібратися вчені. Отримані результати вкрай невтішні: вже через рік після спільного життя подружжя втрачають сексуальний інтерес один до одного, якщо самі відносини стоять на місці і починають потопати в побутових справах.

06-09-16-foto-600x337-1

Усього в дослідженні взяли участь більше трьох тисяч чоловік у віці від 25 до 45 років. Як виявилося, початковий рівень потягу одне до одного після початку спільного життя вдається зберегти одиницям. Більшість людей, які перебувають у сімейних стосунках, скаржилися на зниження привабливості партнера і зменшення частоти інтимної близькості.

При всьому цьому з ситуацією можна боротися, вважають дослідники. Слід додати в інтимне життя щось нове. Ще експерти радять подружжя не запускати себе після весілля і продовжувати доглядати за собою, ходити в спортзал, одягатися вдома в нові речі, а не поношені спортивні штани з домашніми капцями. Тоді сексуальне бажання одне до одного може знайти друге життя.

Натхнення: medvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments