Главная / Людина / Вчені: Зловживання мобільним телефоном провокує розвиток слабоумства

Вчені: Зловживання мобільним телефоном провокує розвиток слабоумства

 
 

Захоплення читанням з екрану мобільного телефону притуплює пам’ять, погіршує зір, а також підвищує ризики розвитку шийного спондильозу, передає інформагентство «Чжунсіньван» з посиланням на наукову публікацію китайських медиків.

Автором експерименту по виявленню зв’язку між мозковою активністю і інтенсивністю використання мобільних телефонів виступив доктор Хебей Су, який очолює відділення енцефалопатії у клініці китайської традиційної медицини, розташованої в провінції Чживей.

За словами доктора Су, в учасників експерименту, помічених у зловживанні мобільними телефонами, спостерігалося погіршення показників пам’яті і падіння гостроти зору, що в результаті призводило до зниження інтенсивності роботи мозку. Також у абсолютних любителів почитати з екрану мобільного телефону виявили різні стадії шийного спондильозу.

Жителі Китаю серйозно стурбовані негативним впливом ґаджетів на розумову діяльність людини і, по можливості, намагаються мінімізувати використання IT-новинок в процесі навчання. Так, в одній з водійських шкіл китайської провінції Хебей організована спеціальна зона відпочинку, де під час перерви між заняттями учні можуть читати з паперових носіїв, а не отримувати інформацію з телефону.

 
comments powered by HyperComments