Главная / Людина / Вчені знають, як позбутися пивного живота

Вчені знають, як позбутися пивного живота

Дослідники з США з’ясували, що у чоловіків, які піднімають вагу хоча б 20 хвилин на день, спостерігається менша кількість жиру в області живота, ніж у тих представників сильної статі, які виконують таку ж кількість аеробних вправ.

24-12-14-foto-600x358-1

Таким чином, силові навантаження є більш ефективним засобом боротьби з пивним животом, ніж будь-які кардіовправи, такі як біг або велотренажер.

Правда, поєднання силових вправ з аеробними дає найкращий результат, як показало дослідження. В цілому, чоловіки, які виконували аеробні вправи набрали менше ваги за період спостережень, ніж ті, хто лише піднімав вагу. Проте дослідники попереджають, що вимірювання об’єму жиру в області живота є найкращим способом оцінки здорових вікових процесів, ніж загальна вага людини.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
«Старіння пов’язане з саркопенією — втратою скелетно-м’язової маси, тому спиратися в даному питанні виключно на вагу тіла не є кращим способом оцінки здоров’я», — говорить автор дослідження доктор Ранія Мекарі.

Читайте також: Сім секретів людського тіла і розуму

Вимірювання об’єму талії може стати найбільш ефективним індикатором здоров’я людини в середній і старшій віковій групі.

"Ми рекомендуємо чоловікам спиратися на силові вправи, а в ідеалі, на поєднання вагових і аеробних вправ, які дають найкращий ефект у боротьбі з пивним животом і збереженні загальної м'язової маси", - додає Мекарі.

Натхнення: medlinks.ru

 
comments powered by HyperComments