Главная / Відео / Величезний НЛО на поверхні Місяця на знімках місії Apollo-16

Величезний НЛО на поверхні Місяця на знімках місії Apollo-16

У 1972 році відбувся десятий за рахунком пілотований політ американських астронавтів на Місяць. Ця місія отримала назву «Аполлон-16».

Знімки зроблені під час цієї місії в період з 16 по 27 квітня 1972 року і зараз доступні для громадськості в архівах опублікованих НАСА.

На одному з цих знімків, який представляє панораму місцевості в районі кратера Гільберта розташованого на зворотному боці Місяця, виразно видно величезний кулястий об’єкт, який завис над місячною поверхнею.

Ця фотографія зроблена з висоти 114 кілометрів від поверхні і ви можете уявити собі якого величезного розміру цей НЛО. Об’єкт білий, кулястої правильної форми, що завис на висоті близько 20 метрів від поверхні біля одного з невеликих місячних пагорбів.

Цей НЛО відкидає свою тінь на поверхню Місяця, що дозволяє стверджувати, що об’єкт саме «висить» над поверхнею, а не знаходиться на ній.

Скільки ще таємниць зберігає зворотна сторона Місяця де постійно виявляються безліч аномалій, НЛО, інопланетних баз і споруд. Таємниця ховається зовсім поруч від нашої планети і можливо саме вона містить усі відповіді на питання, якими людство задається з часу своєї появи на цій планеті — хто ми, звідки ми, хто нас створив і навіщо?

 
comments powered by HyperComments