Главная / Поради / Вибір офісних меблів

Вибір офісних меблів

Як правильно підібрати офісні меблі

Щоб продуктивно працювати потрібне ергономічне робоче місце. Для його створення можна використати власну уяву, чи довірити цю роботу професіоналам. Обидва варіанти мають як свої переваги, так і недоліки.

В першому випадку ви маєте можливість створити офіс своєї мрії, обравши стіл потрібного кольору, стілець з високою спинкою, про яку ви завжди мріяли, та представницьку шафу. Проте чи вдасться вам досягнути такої ж ергономіки, як й професіоналу своєї справи, що створює подібні концепти останні 10 років? Чесно кажучи, у це віриться важко.

офісні меблі від АМФ

При замовленні вже готового концепту ви отримуєте офіс, як на картинці. Здається, що усе повинно бути ідеально. Проте і тут є суттєві недоліки про які слід знати. По-перше, проект будь-якого офісу розраховується під певний метраж. Але справа у тому, що в більшості випадків реальна кімната суттєво відрізняється від шаблону, тому потрібно щось змінювати. Через це значна частина вивіреної ергономіки втрачається. По-друге, слід враховувати, що приміщення має свій дизайн, саме тому офісні меблі від АМФ, котрі ви купуєте повинні відповідати загальній дизайнерській концепції. Звісно в ідеалі слід зробити капітальний ремонт й синхронізувати усі елементі мозаїки, проте на практиці це досить затратно.

Як бачите, обидва варіанти купівлі офісних меблів мають свої недоліки. На щастя є третій. Ви обираєте певний шаблон, який вам подобається, а вже потім з дизайнером узгоджуєте деталі. Допустимо, колір ебенового дерева контрастує з кольором шпалер. Вашою ж метою є досягнення повної гармонії. В такому випадку ви просто змінюєте кольорову палітру офісного набору. Теж саме можна зробити й у випадку з браком вільного місця.

Підбір офісних меблів на конкретному прикладі

Допустимо, ви завше мріяли про офісний набір Helios. Проте кімната у якій ви працюєте на має достатнього метражу для того, щоб розмістити усі його елементи. У такому випадку потрібно разом із дизайнером виключити меблі, які мінімально впливають на ергономіку. Також можна підібрати більш компактну альтернативу.

Головним елементом набору Helios є унікальний стіл, який являє собою збірну конструкцію. Тим не менш обидва його елементи можуть бути повністю самостійними. У невеликому приміщенні ви можете залишити лише основну частину, за якою, власне, і будете сидіти. При цьому у вас буде усе необхідне для того, щоб почуватися комфортно.

У розширеному наборі Helios також є шафа, яка додає вагомості людині, яка сидить за столом. Проте коли бракує вільного місця, вона буде не тільки його «пожирати», а й візуально скоротить той простір, що є у вашому розпорядженні. Тому краще за все від неї відмовитися. Для ваших же особистих речей вистачить місця у шухлядах тумби, яка являє собою частину столу.

офісні меблі

Звісно, що офіс керівника не можна уявити без крісла представницького класу. Воно повинно виконувати дві функції: по-перше, бути зручним, а по-друге, справляти необхідне враження на кожну людину, що заходить до вашого офісу. Також слід подумати про місця для підлеглих, клієнтів чи можливих партнерів. Зазвичай, тут може бути декілька варіантів. Головне, щоб ваше положення було виграшним.

Гарним прикладом є бокове розміщення. Таким чином людині потрібно робити певні зусилля, щоб знайти ваш погляд чи бодай просто подивитися на вас. Як результат керівник практично відразу отримує певну перевагу.

Зверніть увагу на те, як стоять стільці для гостей у канонічній моделі офісу Helios. Будь-якій людині, що зайде до кабінету зразу буде ясно, хто тут головний. Звісно «Геліос» — це крайній варіант. Завжди можна підібрати більш скромне облаштування представницького класу.

 
comments powered by HyperComments