Главная / Поради / Вибираємо правильно сонцезахисні окуляри

Вибираємо правильно сонцезахисні окуляри

Питання вибору сонцезахисних окулярів досить складне, але багато хто не надає йому належного значення. Більш менш відносяться до підбору окулярів з діоптріями, але це неправильно, тому що неякісні, дешеві жіночі сонцезахисні окуляри не тільки не принесуть належного ефекту, але ще і можуть нашкодити, тому що вони також впливають на загальне здоров’я очей і зір.

1-02-02-2017-600-300

 

Для того щоб і стильно виглядати, і надійно захистити очі від ультрафіолету, необхідно дотримуватися наступних інструкцій:

• головне, що потрібно пам’ятати при виборі окулярів від сонця — це те, що вони в першу чергу повинні захищати, а потім вже прикрашати;

• іншим критерієм повинна бути ступінь пропускання світла. Тут аксесуар можна поділити на категорії: перша — це іміджева, яка може і захистити трохи від світла, але від сильного сонця не врятує, друга — для повсякденного носіння в літній період при тьмяному сонці, третя призначена для пляжу, а четверта є затемнений варіант . Останні водіям використовувати не варто, щоб не виникло неприємностей;

• якісні окуляри повинні повністю поглинати ультрафіолет, тому що в темряві зіниці розширюються і вже не можуть повноцінно протистояти ультрафіолету;

брендові сонцезахисні окуляри просто зобов’язані забезпечувати комфорт очам, якісне зображення, збереження контрастності.

• офтальмологи вважають, що кольорове скло шкідливе, тому слід вибирати сірі, коричневі, зелені або жовті.

Сучасні окуляри виготовляються з різних матеріалів, якому з них віддати перевагу залежить від передбачуваної експлуатації аксесуара. Якщо це активний відпочинок або водінням автомобіля, то краще віддати перевагу якісному пластику, тому що скло може бути небезпечним, якщо випадково розіб’ється. Також дітям краще купувати окуляри з пластиковими лінзами, тому що вони не сидять на місці.

І останнє, що слід враховувати при виборі окулярів — це форма обличчя. Наприклад, панночкам з круглим личком підійде прямокутна оправа, з квадратним — закруглена. Якщо личко нагадує трикутник, то окуляри повинні бути симетричної форми. Насправді за допомогою оправи можна дуже вдало скорегувати форму обличчя, приховати дрібні недоліки. Але все це вже після того, як правильно підібрані лінзи, тому що ніяка краса не варта того, щоб псувати зір неякісними або невідповідними лінзами. Краще трішки переплатити, але потім не страждати від погіршення зору.

 
comments powered by HyperComments