Главная / Поради / Вибираємо жалюзі для вікон

Вибираємо жалюзі для вікон

У тому, щоб вибрати жалюзі для вікон, здається, немає нічого складного: вибирає тип, підбираємо колір і замовляємо монтаж. У результаті такої ось «простоти» після монтажу багато розуміють, що їм, скажімо, не підходять класичні ламелі, так як через них все ж проникають сонячні промені, а римські дорогі штори для дитячої спальні виглядають занадто химерно.

05-10-15-foto-600x450-1

У питанні оформлення інтер’єрів необхідно, в першу чергу, правильно навчитися орієнтуватися в головних засадах питання. Скласти уявлення про кожен з видів жалюзів зовсім не складно, оскільки таких видів всього декілька, тим паче коли ви завітаєте насайт http://xn—-7sbhaociizf7a6ap5n.xn--p1ai/, де представлений широкий спектр жалюзів.

В даний час ринок готовий запропонувати:

  • Рулонні жалюзі;
  • Класичні горизонтальні жалюзі;
  • Класичні вертикальні жалюзі;
  • Римські штори;
  • Жалюзі плісе.

В якості типу управління може бути обраний автоматичний або механічний спосіб.

Механічне управління жалюзями здійснюється стрічкою (мотузковим шнурком), або більш жорсткою основою, пружиною з ручкою, що значно полегшують процес управління. А також роблять з дистанційним управлінням, який здійснюють закриття і розкриття спеціальні електроприводи.

Виходячи з короткого опису кожного з видів жалюзі, можна зробити правильний вибір, віддавши перевагу тому чи іншому типу.

Жалюзі для офісного приміщення

Прі виборі жалюзі для вікон важливо враховувати особливості діяльності фірми. Визначальними факторами при виборі декоративних матеріалів для робочого приміщення є практичність і зручність використання.

Яскраве виконання жалюзі на вікнах вашого офісу, приверне увагу клієнтів і стане наочним прикладом асортименту. Використовувати можна класику (рулонні, вертикальні, горизонтальні жалюзі), так і екзотику (фотожалюзі, римські штори, плісе), обмежень не існує.

У разі якщо офісне приміщення обладнане комп’ютеризованими робочими місцями, то дуже важливим буде дотримання вимог до гігієни праці. Найбільш раціональне рішення в даному випадку — рулонні жалюзі для вікон.

Данний тип жалюзів дає можливість робити максимально доступним природне освітлення або ж, навпаки, створити повне затемнення кімнати.

Для порівняння можна звернути увагу на традиційні моделі: ламелі вертикальних або горизонтальних жалюзів в силу особливостей конструкції в будь-якому положенні або під дією протягу, можуть пропускати деяку кількість променів сонця. І, таким чином, на моніторі комп’ютера навіть невеликий промінчик може створити неприємні відблиски.

Жалюзі для вашої квартири або будинку

Як відомо, господар — пан. І ви в повному праві влаштувати свій побут так, як хочеться саме вам, а не так як диктують останні тенденції стилю і моди. Тому якщо ви вирішили зробити замовлення на жалюзі для вікон, то майте на своєму «арсеналі» просто особистий смак і, звичайно, тонке розуміння потреб домочадців.

Почнемо, мабуть, з кухонної зони. Головна вимога для жалюзі на кухні — гігієнічність. Тому рекомендується в даному випадку віддати перевагу простим конструкціям, за якими буде не складно доглядати. А якщо говорити про колір ламелей, то перевагу краще всього віддати пастельним тонам. Червоні чи помаранчеві відтінки для кухні будуть також вельми до речі, оскільки збуджують апетит.

Вкрай не рекомендується вибирати жалюзі для вікон на кухні дратівливих отруйних, кислотних відтінків.

Для вітальні рекомендується підібрати щось вишукане з цікавими колірними рішеннями і ексклюзивним дизайном. Добре підійдуть для вітальні складні по виконанню каскадні композиції, римські штори. Вони максимально вигідно розставлять в декорі акценти, урівноважать велику кількість аксесуарів і меблів. Втім, якщо ви прихильник мінімалізму або хай-тека, то прості білі вертикальні або горизонтальні жалюзі на вікна припадуть як не можна до речі.

В дитячій кімнаті або спальні, щоб ранкове сонце не змогло перешкодити солодким снам, найкраще на вікна вішати каскадні, рулонні жалюзі або плісе. Саме ці варіанти дозволяють повністю приховати поверхню склопакета і забезпечують абсолютну світлонепроникність на відміну від варіанту поєднання одиничних ламелей.

Спальня, а особливо дитяча, — місце, де завжди повинна бути забезпечена ідеальна чистота. Особливу увагу зверніть на присутність антистатичного, брудовідштовхуючого покриття жалюзів. При цьому важливо пам’ятати, що здійснюване час від часу вологе прибирання не нанесе шкоди ні одній поверхні.

Доглядаючи за вікнами наступного разу, згадайте і про жалюзі!

 
comments powered by HyperComments