Главная / Людина / Вибираючи партнера, жінка шукає батька для майбутньої дитини

Вибираючи партнера, жінка шукає батька для майбутньої дитини

 
 

Дослідження показало, що здатність бути хорошим батьком жінки цінують більше від зовнішньої привабливості і матеріального благополуччя чоловіка.

05-05-15-foto-600x401-1

Дослідження, проведене командою китайських вчених під керівництвом Лей Чанг (Lei Chang) з Інституту освіти в Гонконзі, показало, що жінки при виборі партнера орієнтуються, в першу чергу, на якості чоловіка як потенційного батька. Такі фактори, як матеріальне благополуччя чоловіка та його зовнішня привабливість виявилися вторинними. Стаття вчених опублікована в журналі Evolutionary Behavioral Sciences, коротко про результати дослідження повідомляє сайт Psychology Today.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
У дослідженнях взяло участь кілька сотень жінок, які проживають у міських і сільських населених пунктах Китаю. Більшість з учасниць першої хвилі дослідження мали хорошу освіту і походили з забезпечених сімей. Однак повторне дослідження з участю жінок з економічно неблагополучних районів показало ту ж тенденцію — чоловік в їх очах повинен бути, насамперед, добрим батьком.

Читайте також: 

Дослідження базувалося на анкетуванні, жінок запитували про те, які їм важливі характеристики партнера для тривалих відносин. Жінки відзначали як бажані, наприклад, такі твердження про чоловіків, як «залишається вдома», «любить дітей», «уважний», «турботливий».

Складно сказати, чи можна поширювати результати дослідження на жінок інших країн і культур, але все ж вони змушують задуматися над тим, що, можливо, значимість для жінок багатства і фізичної привабливості чоловіка кілька переоцінена.

Натхнення: scientificrussia.ru

 
comments powered by HyperComments