Главная / Гумор / Від фермера втекли сотні тисяч тарганів

Від фермера втекли сотні тисяч тарганів

 
 

Незвичайна втеча відбулася в східній провінції Цзянсу (Китай). З тарганячої ферми втекли вихованці. І не які-небудь там прусаки, а самі елітні — американські. Сорт тарганів Periplaneta Americana прийнято використовувати в традиційній китайській медицині, передає Shanghai Daily.

Інцидент стався після того, як невідомим зловмисником була зруйнована стінка контейнера з пластику, в якому містилися таргани. Власник втікачів, фермер Ван Пеншен знаходиться в стані шоку.

І його можна зрозуміти — взимку він купив на 16 тисяч доларів 102 кг тараканячих яєць. У Китаї одну дорослу особину Periplaneta Americana купують по 160 доларів. У розбитому пластиковому контейнері містилося понад півтора мільйонів тарганів. Невдалий фермер годував їх щодня вершковим печивом і свіжими фруктами.

Влада міста відправили до місця події фахівців, які зроблять відповідні заходи для знищення комах-втікачів.

Незважаючи на те, що в європейській культурі таргани вважаються шкідниками та переносниками інфекцій, в Китаї протягом тисяч років звеличуються цілющі властивості ліків з тарганів.

Тарганів екстракт ефектно використовується як протизапальний засіб, а також для лікування ряду онкологічних захворювань та зміцнення імунітету.

 
comments powered by HyperComments