Главная / Ґаджети / Відео дня: 5,5-дюймовий iPhone 7 Plus порівняли з усіма iPhone попередніх поколінь (відео)

Відео дня: 5,5-дюймовий iPhone 7 Plus порівняли з усіма iPhone попередніх поколінь (відео)

 
 

Смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus будуть представлені у вересні, а основні відмінності новинок від попередників будуть полягати у більш просунутих характеристиках і поліпшеній камері. На YouTube з’явилося цікаве відео, на якому макет iPhone 7 Plus з подвійною камерою порівнюється з усіма версіями iPhone минулих поколінь. Не обійшлося без участі оригінального смартфона Apple, який дебютував в далекому 2007 році.

iPhone-7-plus-vs-iPhone-3

5,5-дюймовий iPhone 7 оснащений подвійною камерою. На відео не показано, проте у фінальній версії пристрою, як стверджується, буде встановлена сенсорна кнопка Home зі зворотним зв’язком. Крім того, у новинки відсутній традиційний 3,5-мм аудіороз’єм, що дозволило звільнити місце для додаткового динаміка.

iPhone-7-plus-vs-iPhone-1

iPhone-7-plus-vs-iPhone-2

Подібно iPhone 6s і iPhone 6s Plus нова флагманська лінійка Apple буде представлена двома моделями. Від третьої версії iPhone 7 Plus з одиночною камерою в Купертіно відмовилися. Зовні пристрої будуть схожі на попередників і отримають лише незначні зміни в частині дизайну. Зокрема, зміниться форма смужок комунікаційних антен на корпусі смартфонів.

Подвійна камера iPhone 7 Plus дозволить йому знімати більш яскраві і деталізовані фотографії, зберігати якість при масштабуванні та покращувати якість зйомки в умовах недостатнього освітлення.

За інформацією близьких до Apple джерел, презентація iPhone 7 і iPhone 7 Plus запланована на 7 вересня.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments