Главная / Відео / Відео про те, як знімалась «доросла» частина календаря БМЗ

Відео про те, як знімалась «доросла» частина календаря БМЗ

Останні п’ять років до кожного Нового року Білоруський металургійний завод готує два корпоративних календаря: один з дитячими малюнками, другий — з фотографіями співробітниць.

11-01-15-foto-700x386-1

У році, що минув, на Білоруському металургійному заводі (БМЗ) відбулася наймасовіша фотосесія співробітниць підприємства для участі в традиційному проекті — корпоративному календарі БМЗ. Фотографуються тільки реальні співробітниці заводу або учні Жлобінського металургійного коледжу. За 5 років в ролі фотомоделей виступили 73 заводчанкі. Календар 2015 прикрашають 14 працівниць БМЗ.

Основною концепцією корпоративного календаря БМЗ на 2015 рік став контраст образу дівчат і виробничих пейзажів. Героїні кадру в образі, в якому їх не звикли бачити колеги, — замість спецодягу на них розвиваються сукні. Серед нововведень можна виділити і той факт, що частина зйомок була проведена не в цехах БМЗ, а в місті — на об’єктах, які з’явилися саме завдяки заводу. Це льодовий Палац, Палац культури металургів і Жлобинський металургійний коледж.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
З тим щоб розвіяти питання скептиків щодо того чи реально моделі календаря БМЗ працюють на підприємстві, компанія FILTV оприлюднила цікаве відео — про те, як проходили зйомки «дорослої» частини проекту.

Натхнення: steelland.ru

 
comments powered by HyperComments