Головна / Відео / Відео про те, як знімалась «доросла» частина календаря БМЗ

Відео про те, як знімалась «доросла» частина календаря БМЗ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Останні п’ять років до кожного Нового року Білоруський металургійний завод готує два корпоративних календаря: один з дитячими малюнками, другий — з фотографіями співробітниць.

11-01-15-foto-700x386-1

У році, що минув, на Білоруському металургійному заводі (БМЗ) відбулася наймасовіша фотосесія співробітниць підприємства для участі в традиційному проекті — корпоративному календарі БМЗ. Фотографуються тільки реальні співробітниці заводу або учні Жлобінського металургійного коледжу. За 5 років в ролі фотомоделей виступили 73 заводчанкі. Календар 2015 прикрашають 14 працівниць БМЗ.

Основною концепцією корпоративного календаря БМЗ на 2015 рік став контраст образу дівчат і виробничих пейзажів. Героїні кадру в образі, в якому їх не звикли бачити колеги, — замість спецодягу на них розвиваються сукні. Серед нововведень можна виділити і той факт, що частина зйомок була проведена не в цехах БМЗ, а в місті — на об’єктах, які з’явилися саме завдяки заводу. Це льодовий Палац, Палац культури металургів і Жлобинський металургійний коледж.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
З тим щоб розвіяти питання скептиків щодо того чи реально моделі календаря БМЗ працюють на підприємстві, компанія FILTV оприлюднила цікаве відео — про те, як проходили зйомки «дорослої» частини проекту.

Натхнення: steelland.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments