Главная / Людина / Відеоігри покращують функціонування мозку

Відеоігри покращують функціонування мозку

Активні відеоігри – особливо ті, які пов’язані з швидко рухомими цілями, включають в себе велику кількість перешкод і вимагають від користувача приймати швидкі і точні рішення позитивно позначаються на роботі мозку і когнітивних функціях, стверджують американські вчені з Університету Вісконсін-Медісон.

63c0ea46cd8e044338388a65dea4ae6a

Дослідження показало, що такі відеоігри навіть корисніше за своїм впливом «мозкових ігор», які спеціально створюються для поліпшення когнітивних функцій. Зокрема, активні відеоігри були пов’язані з поліпшенням навичок уваги і когнітивних функцій, а також з поліпшенням обробки інформації мозком, при цьому інші види ігор не надавали аналогічного ефекту на пізнання і діяльність мозку. Відзначається також, що відеоігри впливають не тільки на пізнавальну функцію, але і багато інших аспектів поведінки – в тому числі соціальні функції – цей вплив може бути позитивним або негативним залежно від змісту гри.

«Сучасні відеоігри перетворилися в складне явище, дозволяючи психологам, неврологів і педагогам використовувати їх для зміни поведінки, навчання та сприяння пластичності мозку, – говорить Аарон Р. Зейтц, співавтор дослідження з Університету Каліфорнії. – Відеоігри, по самій своїй природі, зазвичай пов’язані з активними формами навчання, які більш ефективні, ніж пасивне навчання».

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments