Главная / Різні цікавинки / Відпочинок в Головінка

Відпочинок в Головінка

 
 

Головінка — курорт Лазаревського району великого Сочі. Селище розташоване в гирлі річки Шаху. Все селище знаходиться в межах пішої досяжності від моря. Пляжі галькові — дрібна й велика галька. Свою назву Головінка бере від прізвища генерала Е. А. Головіна, командира Окремого Кавказького корпусу з 1837 року, до цього селище носив адигів- шапсугське назва субаші (Шаху).

med_gallery_500

Пансіонати, санаторії і будинки відпочинку Головінка

Головінка — це спокійний відпочинок. Селище давно завоював репутацію місця для Сімейного відпочинку. Пансіонати і санаторії Головінка уважно стежать за тим, щоб відпочинок їх постояльців був тихим і спокійним і тому оглушливої музики??, що розносять на сотні метрів Ви тут не почуєте. У будинках відпочинку і готелях Головінка спокійно, тихо, затишно і чисто. У селищі є переговорний пункт, пошта, автовокзал, зупинка ж / д транспорту, магазини, невеликі затишні кафе, супермаркет, і багато інших зручностей для туристів, але немає нічого того, що могло б ускладнити їм відпочинок.

Маленький затишний курорт Головінка — це пансіонати, санаторії, будинки відпочинку та готелі, це Тюльпанове древо, чайні плантації, форелеве господарство, 33 водоспади, дольмени, річка Шаху, близькість до моря, чисте гірське повітря0, зручні пляжі і що найголовніше, це спокійний відпочинок.

До визначних пам’яток селища відносяться явні, відмінні риси цього курорту і ті природні чи інші об’єкти, які здавна приваблюють туристів сюди. Широкий пляж готелів Головінка з хвилерізами, можливість пірнати, загоряти і на піску і на дрібних камінцях. Не слизьке дно для зручного купання. Найчистіша гірська річка Шаху, яка протікає через Головінка дозволяє всім бажаючим додатково освіжитися в прохолодній гірській воді. Різна температура морської води через вплив підземних вод Шаху також дає можливість вибору температури купання.

Дуже важлива перевага в тому, що в селищі знаходиться найбільший в Сочі Головінський водозабір. Чистота Головінської води у водопроводі будинків відпочинку така, що вода в ньому майже не хлорується, а потрапляє до кранів прямо з найчистішої річки Шаху, прохолодною і дуже смачною.

Готелі надають відпочиваючим різні екскурсії. Серед них: Головінське тюльпанове дерево — це найважливіший екскурсійний об’єкт — гігантське дерево про яке ходять легенди, Головінські Дольмени, екскурсійний об’єкт «33 водоспаду», чайні плантації.

Дикий пляж — це, звичайно ж рідкість, але в Головінка він все ж є. Пройшовши 700 метрів пляжу у Вас буде можливість вільно і відкрито засмагати і купатися цілими днями.

 
comments powered by HyperComments